Географія для учнів

Ця сторінка створена для Вас, мої молодші друзі. Тут я буду розміщувати цікаву, корисну інформацію, посилання на веб-ресурси для успішного опанування програмового матеріалу.


фото з ресурсу https://uk.wikipedia.org/
   
19 березня 1813 року в шотландському містечку Блантайр у родині, що належала до шотландського клану Маклі народився майбутній відомий дослідник Давід Лівінгстон. 30 років власного життя він присвятив дослідженню Африки. ВІн, зокрема, відкрив озеро Нгамі, вперше пертнув Південну Африку із заходу на схід від Атлантичного до Індійского океану, дослідив річку Замбезі, відкрив водоспад Вікторія, дослідив південні і західні береги озера Танганьїка, шукав витоки Нілу. Помер 01 травня 1873 року, імовірно від тропічної малярії. Друзі покійного забальзамували його тіло й перевезли до Великобританії. 18 квітня 1874 року Давіда Лівінгстона було поховано у Весмістерському аббатстві. Більше про видатного дослідника читайте тутШановні учні 9 класу!

У 2017-2018 році ми вивчатимемо курс геграфії "Україна і світове господарство" за підручником Географія: підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів /В.Ю.Пестушко, Г.Ш. Уварова, А.І.Довгань. - К: Генеза, 2017. - 272 с. Електронну версію підручника Ви зможете знайти за цим посиланням.

На першому, у цьому навчальному році, уроці географії у 9 класі ми знайомилися із об*єктом та предметом вивчення економічної географії. Учні отримали додаткове завдання знайти відповідь на запитання "що, у дослівному перекладі, означає слово "економіка" ? Сподіваюся, що завдання було не важким. Відповідь на нього Ви можете знайти за посиланням. 

Немає коментарів:

Дописати коментар